November 2014

সেনাপতির পরিচারকa

18. november 2014 at 19:01 | steel32
tak sem v sobotu slavila ty narozky. dopadlo to dobře, sem happy jak dva grepy a všem děkuju :P

zábavnější ale byl následující den, kdy sme s nellourem strávili den nákupama (myslím že mě chtěla zabít, musela to bejt nuda) a následně sem tomovi slíbila, že příjdu na oslavu jeho kamaráda, takže velká cesta na vlak ve 22.45, kde sem to stíhala na vteřiny, skákala přes koleje a málem mě zajel vlak (tímto děkuji nellourovi za doprovod :D)

batman ♥
.

Bioshock: Infinite

15. november 2014 at 11:05 | steel32 |  G A M E S

» KOUPIT

VYDÁNÍ: 26. 3. 2013
PLATFORMY: PC, PS3, XBOX 360
2K Games

Vítejte ve světě města Columbia. Létajícího mezi mraky, brázdícího vzdušný svět ve vysoké nadmořské výšce. Píše se rok 1912. Bude nám svěřena postava Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva Pinkertonovy kanceláře, který vezme nový případ - najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila. Našim úkolem bude vrátit ji domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava - pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích. Detektiv DeWitto ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový let.

জন্মদিনl

9. november 2014 at 11:44 | steel32
včera sem měla narozky ( fuj )

hezky sem si vstala o rok starší, abych si od mámy poslechla jak sou všechny děcka úžasný a já weirdo a udělala si lívance na způsob míchanejch vajíček. a aby pak odjeli do města a přijeli se ségrou s tim, že byli na obědě. tak dík že ste se mě zeptali jestli chci taky a vzali tam ségru..mohli mi podat aspoň ruku a říct něco jako: 'tak seš zase o rok starší ty malej sráči' a poplácat mě po zádech.

tak sem se naštvala a zapla si lolko. prohra. ajrhegiuenf. pak na mě ve výsledkách vyskočí bedna. a v ní skin na ashku ♥ od portugalce ( nevím jak ti mám říkat :D ale jestli to čteš, tak mega velký díky! -a ještě stokrát- :3 ). a najednou to byl hezkej den.

pak přišel nellour s 300g milkou oreo a batman náramkem a prstýnkem s lebkou a ještě dalšíma dvěma náramkama a den byl najednou ještě hezčí ( a tobě taky mega velký díky ty moje velká holko, budu mít velkou sedinku :* -a ty taky, sežerem jí spolu- :D ) a dali sme klasicky lolko pářky a 'celkem' nám to šlo.

a pak přišel tom a dal mi taky milku oreo ( jo, mám jí nejradši :3 ) a na ní stříbrně napsaný miluju tě! a to sem myslela, že už se snad rozbrečim štěstím ( a cejtim se trapně, já mu k narozeninám nic nedala, aneb jak dohodu 'nic si dávat nebudem' vždycky dodržim jenom já :D ale budou vánoce :D -a ještě jedno mega velký díky :*- ) a najednou mi došlo, že narozeniny asi nejsou až tak špatný a že to byly ty nejlepší narozeniny evr :3 ( sem fakt velkej odpůrce narozenin a nikdy ani nepostřehnu, že je mám :D )btw. 'slavim to' až příští víkend, tak doufám, že mi rodiče podaj aspoň to chapadlo :D

in picts - food

4. november 2014 at 17:52 | steel32
.

wishlist | league of legends

2. november 2014 at 13:41 | steel32 |  G A M E S