December 2015

ᴍᴇʀʀʏ ᴄʜʀɪsᴛᴍᴀs ᴜ ғɪʟᴛʜʏ ᴀɴɪᴍᴀʟ

24. december 2015 at 9:57 | steel32
snězte všechno cukroví, proležte celej den u pohádek, buďte s rodinou, nafeeděte se salátem a pak běžte vyhlížet santu.
Šťastný a veselý!

.

O tom, proč hraní není špatné.

20. december 2015 at 17:25 | steel32 |  L I F E S T Y L E
"To mají z těch her" pronese vždycky maminka, když v televizí běží, jak nějaký mladý hoch zabil svoje rodiče. To pak hodím takový ten pohled, jakože rly? a vytáhnu pistoli radši mlčím. Zamýšlím se nad tím, kolikrát sem chtěla vzít nůž a někoho ubodat, nebo vzít pistoli a jít střílet do lidí, jenom protože jsem to viděla v jedný hře a hrozně mě zajímalo, jaký je to ve skutečnosti. Možná počítám špatně, ale nebylo to ani jednou.

Sama si nepřipadám zrovna stoprocentně normální či snad v pořádku, ale abych udělala něco takovýho, musela bych být psychicky labilní a sociálně zanedbaný dítě. Ovšem pokud mému synáčkovi zrovna pan psycholog diagnostikoval těžkou duševní chorobu, bude lehčí to svést na ty hry. Nebudu přece přiznávat, že mám doma retarda.
Samozřejmě hry mají za následek i jiné pohromy, třeba jakože ten náš synáček sedí u počítače a staví nějaký kostičky, než aby se učil na zítřejší test z matiky nebo šel ven, protože je sobota. Já nevím, ale zdá se mi, že kdyby někdo tomu synáčkovi ty kostičky zakázal, třeba by ven šel.

Přiznávám, možná jsem u her "někdy" agresivnější, ale nad sešitem z matiky je to horší. Nikdo si moc neuvědomuje, co nám hraní vlastně dává - lekce angličtiny, nové kamarády, lepší postřeh, touhu zlepšovat se, schopnost spolupráce a rozhodování se a taky pohyb, pokud vlastníte kinect.
Pokud u toho sedím dnem i nocí, je to můj problém. Jídlo taky nemůžete nařknout z toho, že ho jíme až nezdravě moc. Někdy prostě mám tak na nic den, že radši budu ležet na posteli a ponořím se do příběhu, než abych si šla píchat drogy. A to se mi zdá v pořádku.


Ale pokud to, že v autoškole první jízdu šlapu na plyn a jedu řezat zatáčky, až se mi od pneumatik kouří - protože v Gran Turismu to tak je, pak ano, hraní her je životu nebezpečné a mělo by se zakázat.


ᴛʜʀoᴡʙᴀᴄᴋ | ᴄʜʀɪsᴛᴍᴀs ʙᴇɢɪɴs

12. december 2015 at 17:48 | steel32 |  S T E E L 3 2

Letos mi nějak dlouho unikalo, že jsou vlastně Vánoce. Ne že bych byla přeborník v nakupování dárků, ale tenhle rok jsem na tom snad nejvíc katastrofálně za celej život, dávám to za vinu sněhu. Všechno mi to došlo až na nejvíc nejlepším tripu s bratruškou Muffinpls. Protože představte si líp strávenou sobotu než tu s vánoční atmosférou, s lidma co máte rádi a jídlem.