July 2016


ᴄᴏsᴘʟᴀʏ?

27. july 2016 at 8:39 | steel32 |  M O R E
Byly doby, kdy jsem si říkala, že cosplaye jdou nějak mimo mě. Pak nastaly doby, kdy jsem začala hrát lolečko a přece jenom jsem si říkala, že třeba na tu mojí Dianu bych ten cosplay mohla udělat. A úplně ke konci nastaly doby, kdy jsem se stala závislou na anime, s muffinem jsme řekly, že bysme nějakej ten cosplay mohly udělat a já o tom začala doopravdy přemýšlet. Koho mám teda na seznamu? ↓


1.| ASUNA YUUKI /Sword Art Online/

Tady ten nápad vlastně vzniknul. Pamatuju si, jak jsme jely vlakem, muffin mi udělal vlasy na Misu, bavily jsme se o cosplayích a já jsem řekla, že na Asunu bych ten cosplay i udělala. Je to jedna z mých oblíbených postav, takže jí bych nejvíc chtěla vzdát tu čest. Vlastně se ani nebráním tomu nápadu udělat Kirita z GGO.

2.| ERZA SCARLET /Fairy Tail/

Erza zrovna nepatřila mezi moje oblíbený postavy, ale postupem času jsem jí začala mít v oblibě čím dál tím víc a vzhledově mě taky docela zaujala, tak jsem si řekla, že bych se do ní taky jednou chtěla pustit. Jako první z jejích 5284189 přezbrojení - Japanese Samurai Armor /to nejlehčí samozřejmě/.

3.| MISA AMANE /Death Note/

Misa mi jako postava sama o sobě připadala ze začátku docela otravná. Postupem času se mi hrozně zalíbil její styl, až se mi Misa zalíbila sama o sobě a odkaz na odstavec výš vysvětluje, že vlastně za moje rozhodnutí může hlavně ona. Rozhodovala jsem se ze dvou jejích outfitů, až jsem si řekla, že tenhle je víc klasika.


Na seznamu jich mám víc, ale moje rozhodování se teď týka především těhlech tří.
Budu ráda, když budete hlasovat v anketě a pomůžete mi se rozhodnout do koho se mám pustit jako první.

ғᴀᴠoʀɪᴛᴇ | ᴊᴜʟʏ

25. july 2016 at 8:10 | steel32 |  S T E E L 3 2

Death Note ANIME | James Dean FOOD | Zara Bomber CLOTHES | Mint Hair BONUS


Po dlouhý době jsem se rozhodla pustit si nějaký to anime a jako první padla volba na Death Note a rozhodně to nebyla chyba, páč ten příběh, to je něco neskutečnýho. S Muffinem se shodneme na tom, že všechny cestou vedou do Jamese Deana, kde jsme byly poprvý a určitě ne naposled /žejo?/. Za oblečení jsem tenhle měsíc moc neutratila, ale z toho mála je Zara Bomber můj absolutně nejlepší kup za poslední měsíce. Víte proč? Protože je klasicky z pánskýho oddělení, muhaha. A moje Mint Hair jsou pokračování na můj fail s ofinkou, až na to, že tenhle fail se dal v pohodě spláchnout vodou.


oᴜᴛғɪᴛ #1

19. july 2016 at 9:06 | steel32 |  S T E E L 3 2
Nevím jestli se tomuhle dá úplně říkat outfit článek, jednou jsem si jela do comics pointu a něco na sebe vzala a cestou vznikly tyhle fotky. Tak aspoň můžete vidět mojí sexy fail ofinku, která se mi ten den povedla /odstavec dóle/.

Nedávno jsem začala přemýšlet nad tím, že bych si nechala ostříhat ofinu, ale dlouho jsem si nechávala odrůst patku, tak jsem nad tím dost váhala. A pak mě napadlo ostříhat clip-iny na ofinu, abych viděla jak to bude vypadat. Tak si je tak stříhám, stříhám a fakt nevím jak se mi to podařilo, ale stříhla jsem si u kus svejch vlasů, oujéé. Tak mám 'něco jako poloofinu', jsem šikovná. Rozhodování bylo u konce.


Na konci dne jsem se dokonce vracela s účesem aka Misa Amane a bez bot, protože mě tlačily. Jak skvělý pohled to musel bejt.


ғᴏʀ sᴀʟᴇ ɴ.1

13. july 2016 at 8:56 | steel32 |  M O R E
Prodám neviditelný plášť

Je ve velice dobrém stavu - jak vidíte na fotce, měla jsem ho na sobě jen parkrát. Barvu má jakoukoliv si jí představíte a velikost padne všem. Koupila jsem ho na e-bayi ale nesluší mi. V případě zájmu mi zavolejte z okna. Je to limitovaná edice, nikde jinde neseženete!

Cena: 500 orénů

.


ᴛᴀᴋᴇ ᴍᴇ ᴛo | ᴡᴏɴᴅᴇʀʟᴀɴᴅ

9. july 2016 at 8:19 | steel32 |  L I F E S T Y L E
Chci žít v jiným světě, plným elfů, víl a draků. Od malička čekám, kdy nastane ten moment, až pro mě někdo přijde a řekne mi, že do tohoto světa nepatřím nebo najdu sama tu bránu, která tam vede. Do tý kouzelný země, kde je skoro pořád noc, kde existuje magie a jiní mystiční tvorové, kde všechno tak krásně září a kde se na louce pozdravím s jednorožcema, s duhovou hřívou nejlíp.
Vlastně to ani nemusí být ta kouzelná země, stačí mi dokonalý upíří sídlo, zasazený do temnýho lesa, kde jsou nejčastější bouřky, všude samý netopýři a na obloze krásnej měsíc. Obrovská brána s chrličema, která vede na hřbitov, není podmínkou.

Pravděpodobně mám asi hodně ráda Underworlda nebo jiný fantasy filmy/seriály a pravděpodobně taky moc čtu, jinak si to neumím vysvětlit. Skutečnost, že jsem retard neberu, tenhle argument nemůže vyřešit všechno.
Takže kdybyste někdo na tu bránu narazil, dejte mi vědět. Pokud pro vás někdo přijde a prozradí vám váš super osud, či snad nějakou náhodou dopadnete stejně jako Darren Shan, nesnáším vás vy hadi!


hrozně deep fotka, no uznejte :DD

ᴘʟᴀʏʟɪsᴛ #4

7. july 2016 at 8:13 | steel32 |  L I F E S T Y L E

twenty øne piløts - Heathens
3OH!3 - Hear Me Now
Bring Me The Horizon - Blasphemy
Blue Öyster Cult - (Don't Fear) The Reaper
Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain